Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 23-04-2019, 15:11   #31
VusaBEJBE
Iskusan član

VusaBEJBE's avatar

Registrovan: Mar 2018
Godine: 28
E-cig: Drag, Zeka, Svemirko,....
Pohvala: 25
Pohvaljen: 171
Nivo reputacije: 30
VusaBEJBE ima čime da se ponosiVusaBEJBE ima čime da se ponosiVusaBEJBE ima čime da se ponosiVusaBEJBE ima čime da se ponosiVusaBEJBE ima čime da se ponosiVusaBEJBE ima čime da se ponosiVusaBEJBE ima čime da se ponosiVusaBEJBE ima čime da se ponosiVusaBEJBE ima čime da se ponosiVusaBEJBE ima čime da se ponosiVusaBEJBE ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Vaporesso armour pro kit

Drugari pomoć. Jel postoji stealth mod na armoru? Drugaru je displej prestao da radi a nije mu ispadao mod niti je bilo nekog oštećenja. Meni pada na pamet jedino da je nekako uključio stealth mod. Jel postoji mogućnost preko PC-a da ga eventualno prebacim da radi kao mek mod pa nek tera tako?
Jer on sada mod koristi, mod najnormalnije radi samo displej ne svetli ič.

Послато са SM-J330FN уз помоћ Тапатока
VusaBEJBE nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-04-2019, 15:26   #32
Revilo
Senior

Revilo's avatar

Registrovan: Sep 2017
Pohvala: 102
Pohvaljen: 195
Nivo reputacije: 46
Revilo ima čime da se ponosiRevilo ima čime da se ponosiRevilo ima čime da se ponosiRevilo ima čime da se ponosiRevilo ima čime da se ponosiRevilo ima čime da se ponosiRevilo ima čime da se ponosiRevilo ima čime da se ponosiRevilo ima čime da se ponosiRevilo ima čime da se ponosiRevilo ima čime da se ponosi

Nema stealth mode
Probaj na kompu da ubacis-azuriras software , možda uspe
Revilo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-04-2019, 16:00   #33
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

E-cig: chinese middle class
Pohvala: 1,226
Pohvaljen: 940
Nivo reputacije: 213
Dj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvalu

Nema stealth mode.
Može da se smanji osvetljenje na minimum

Probaj ono što @Revilo kaže

Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-05-2019, 13:14   #34
VusaBEJBE
Iskusan član

VusaBEJBE's avatar

Godine: 28
E-cig: Drag, Zeka, Svemirko,....
Pohvala: 25
Pohvaljen: 171
Nivo reputacije: 30
VusaBEJBE ima čime da se ponosiVusaBEJBE ima čime da se ponosiVusaBEJBE ima čime da se ponosiVusaBEJBE ima čime da se ponosiVusaBEJBE ima čime da se ponosiVusaBEJBE ima čime da se ponosiVusaBEJBE ima čime da se ponosiVusaBEJBE ima čime da se ponosiVusaBEJBE ima čime da se ponosiVusaBEJBE ima čime da se ponosiVusaBEJBE ima čime da se ponosi

Nije pomoglo. U ovom softweru sto sam skinuo sa njihovog sajta nema nikakvih dodatnih podesavanja. Jel postoji jos neki software kojim bi eventualno mogao da nastelujem Wate i da koristim ovaj mod bez displeja pa cu na osecaj da punim baterije ili na slepo moram da ga stelujem?
VusaBEJBE nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-05-2019, 13:29   #35
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

E-cig: chinese middle class
Pohvala: 1,226
Pohvaljen: 940
Nivo reputacije: 213
Dj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvalu

Na slepo.
Ili odnesi/pošalji u neki servis

Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-05-2019, 16:37   #36
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 267
Pohvaljen: 392
Nivo reputacije: 83
Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi

Ja posedujem mod kome ne radi ekran,a sve ostalo funkcioniše bezprekorno.Napunjenost baterije kontrolišem tako što nakon 2 dana korišćenja izvadim batke i stavim u mod kome radi displey.A snagu podešavam na osećaj i to garantujem da sam na traženih 11W koje koristim,možda gore-dole 0,1-0,3 odstupanje.

AG no1
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-06-2019, 12:39   #37
Stef88
Nov član

Registrovan: Jun 2019
E-cig: Armour Pro
Pohvala: 4
Pohvaljen: 1
Nivo reputacije: 2
Stef88 je na dobrom putu

Pozdrav drugari, kupio sam ovu cigaru i sada razmisljam koju bateriju da kupim. Gledao sam par ali se jos uvek nisam odlucio, u sustini treba mi baterija koja ce da mi sluzi najduze u toku dana. Da ne moram da punim posle 5h i ostalo. Hvala
Stef88 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-06-2019, 12:47   #38
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 43
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 11,616
Pohvaljen: 16,584
Nivo reputacije: 2697
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Šta od atomizera si uzeo? Cascade baby tank koji dolazi u kitu ili nešto drugo?

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-06-2019, 12:48   #39
Mejden
Senior

Mejden's avatar

Registrovan: Dec 2018
E-cig: armour pro
Pohvala: 190
Pohvaljen: 131
Nivo reputacije: 32
Mejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosi

@Steff88
Ja koristim Samsung 35E 8A,30Q 10A,LGMJ1 10A,iz razloga što parim na malim snagama i traje mi baterija ceo dan, ti možeš i 20700 i 21700 ima ih gde oćeš. Ako pariš preko 10W gledaj da uzmeš baterije sa većom udarnom snagom tipa VTC5, VTC6....
Mejden nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-06-2019, 12:52   #40
Stef88
Nov član

Stef88 je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od c-hell Vidi poruku
Šta od atomizera si uzeo? Cascade baby tank koji dolazi u kitu ili nešto drugo?

sto ide u kitu, nisam dokupljivao. Od 5ml

u sustini dvoumim se izmedju:
18650 SONY VTC 5 30A - 2600MAH
i
18650 LG HG2 20A - 3000MAH
Staro 10-06-2019, 12:54   #41
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Onda nešto što može da izdrži veće snage tipa Samsung INR21700-40T ili 30T ima u par domaćih prodavnica koliko se sećam
...

Koji grejač ti je unutra i na kojoj snazi ga koristiš?

Staro 10-06-2019, 13:03   #42
Mejden
Senior

Mejden's avatar

Registrovan: Dec 2018
E-cig: armour pro
Pohvala: 190
Pohvaljen: 131
Nivo reputacije: 32
Mejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosi

Bolje je mislim da se uzme ova što kaže @C-hell ako koristiš taj tank što ide u kompletu, mada teško da će ti izdržati bilo koja baterija ceo dan sa tim tankom, tu idu velike snage, ja to nisam ni hteo da probam, eno stoji mi bezveze, a i nehvale ga mnogo. Ipak za taj tank treba razmišljati u pravcu 21700.
Mejden nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-06-2019, 13:04   #43
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Dva komada verovatno za ceo dan...

Staro 10-06-2019, 13:12   #44
Stef88
Nov član

Stef88 je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od c-hell Vidi poruku
Onda nešto što može da izdrži veće snage tipa Samsung INR21700-40T ili 30T ima u par domaćih prodavnica koliko se sećam
...

Koji grejač ti je unutra i na kojoj snazi ga koristiš?
tek mi je stigla cigara, ali bez baterije. Tako da je jos uvek nisam isprobao da bih otprilike znao na kojoj cu jacini da je koristim... To je malo problematicno, u svakom slucaju bilo bi dobro da sa jednom mogu da izguram ceo dan ali ako nije realno sta sad druga stvar, ne razumem se nesto pretarano tako da sam uzeo komplet, a u kompletu ide ovaj od 5ml, tj bilo je da se bira izmedju 5 i 2 ali od 2 nije bilo...
Staro 10-06-2019, 13:16   #45
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Taj atomizer iz kita je dizajniran da radi na malo većim snagama. Zbog toga će malo više gutati baterije... Veće snage podrazumevaju uglavnom baterije koje su manjeg kapaciteta a mogu da izdrže agresivnija pražnjenja, a matorci kao @Mejden u ja možemo da ubacimo bateriju od 5000mAh i da parimo 3 dana, jer parimo na malim snagama

Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 23:25 sati.