Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 01-03-2019, 09:28   #16
rankosuns
Veteran

rankosuns's avatar

Registrovan: Apr 2018
Pohvala: 497
Pohvaljen: 624
Nivo reputacije: 123
rankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Vaporesso armour pro kit

ja imam taj problem ali sa wismec sinuous p80. Ali vratanca su na isti kalup.
I nađoh rešenje. Naime kad je na modu atomizer onda se vratanca jako teško zatvaraju. Shvatih da atomizer gura bateriju dole i vratanca su pod pritiskom.
Tako da od tada kad stavljam bateriju prvo odvrnem atomizer i vratanca se lepo zatvore i posle vratim atomizer

kad vidiš kaju ti je kupi
rankosuns nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-03-2019, 09:44   #17
Mejden
Senior

Mejden's avatar

Registrovan: Dec 2018
E-cig: armour pro
Pohvala: 190
Pohvaljen: 131
Nivo reputacije: 32
Mejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosi

Problem sa vratancima na armour pro su bila veća u prvim izradjenim serijama, sa omni board chipom 2.0, sad su čak i malo popravili na novim serijama sa omni board 4.0, stim što se kod njega javljaju i neki drugi sitni problemi u vidu sata koji pokazuje ono vreme kad je izašao iz fabrike, mislim kad menjamo bateriju, ali i to je rešiv problem, ode se na njihov sajt i ažurira se sistem, nije nikakav problem. E sad kolko mi se svidja ovaj mod ja naručio još jedan, hehe, stiže iduće nedelje. I još da dodam za one koji planiraju da ga nabave, ima ga već za cenu od nekih 36-37$,i mislim da mu je boja malo problem, ali to se ne manifestuje kod ss primeraka.
Mejden nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-03-2019, 09:53   #18
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 1,053
Pohvaljen: 549
Nivo reputacije: 112
Gaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od rankosuns Vidi poruku
ja imam taj problem ali sa wismec sinuous p80. Ali vratanca su na isti kalup.
I nađoh rešenje. Naime kad je na modu atomizer onda se vratanca jako teško zatvaraju. Shvatih da atomizer gura bateriju dole i vratanca su pod pritiskom.
Tako da od tada kad stavljam bateriju prvo odvrnem atomizer i vratanca se lepo zatvore i posle vratim atomizer
Sad ću da probam tvoje rješenje.Ovako je bilo do sada na skupom i beskorisnom Protonu.

@Mejden i na ovom mom modu su rekli da su popravili vratanca u drugoj seriji.Pao je jednom sa 30 cm "visine"
Gaga Kanasta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-03-2019, 09:56   #19
rankosuns
Veteran

rankosuns's avatar

rankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalu

pa mora da se ima dva kolko ja znam

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока

Zahvalili :
Staro 01-03-2019, 09:58   #20
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 1,053
Pohvaljen: 549
Nivo reputacije: 112
Gaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvalu

A ide i ljeto,mora još jedan u nekoj vedrijoj boji.
Gaga Kanasta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-03-2019, 10:00   #21
Mejden
Senior

Mejden's avatar

Mejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosi

Ja naručio crni, ss imam.

---------- Post dodan 01-03-2019 u 11:06 ----------

@Gaga Kanasta, pa šta da očekuješ od Kineza, daleko su svetlosnu godinu od Nemaca.
Staro 01-03-2019, 13:28   #22
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

Registrovan: Mar 2018
E-cig: chinese middle class
Pohvala: 1,224
Pohvaljen: 938
Nivo reputacije: 212
Dj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvalu

@Mejden
Odakle informacija da su Vaporesso Armour Pro pravili sa OMNI board 2.0 u početku?

Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-03-2019, 13:34   #23
Mejden
Senior

Mejden's avatar

Čini mise da sam negde na nekim stranim forumima čitao, il sam možda negde nešto gledao, neku recenziju, i tako mi se to urezalo u mozgu. Možda s a m prešaltovao, al mi taj podatak stoji u glavi. Zato što sam se pre kupovine istog maksimalno informisao o proizvodu. Neznam možda sam i prebacio nešto, neznam. Sad ću baš da pretresem net, da vidim.

---------- Post dodan 01-03-2019 u 15:20 ----------

@Dj_ , evo sad na brzinu pogledah po netu, i vidi moguće da sam ja nešto tu prešaltovao. Kad sam rešavao da pazarim mod u opciji je bio i Swag koji koristi omni board 2.0 chip, a i Rewenger isto i 2.0 i 2.2, ali tako mi to i dalje stoji negde u malom mozgu, znam da sam čitao neki od stranih foruma i baš se vodila debata o tome kako je na prvim serijama loše odradjeno zatvaranje, tj. poklopac i da na novim serijama su kao to prepravili i sad je bolje. I sad više neznam šta da mislim, dao si mi zadatak za sledećih desetak dana pretumbam ceo net u vezi toga jer i mene sad kopka dal sam ja tu nešto prespojio.
Zahvalili :
Staro 01-03-2019, 14:21   #24
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

Registrovan: Mar 2018
E-cig: chinese middle class
Pohvala: 1,224
Pohvaljen: 938
Nivo reputacije: 212
Dj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvalu

Swag sigurno ima dve verzije, provereno.

Omni board 4.x modovi su sa displejom u boji.
Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-03-2019, 15:14   #25
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

Godine: 31
Pohvala: 578
Pohvaljen: 693
Nivo reputacije: 130
CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

@mejden da da isključivo mi za mtl treba i to moj sweet spot 12W

@rankosuns ako naručim a verovatno hoću, zapamtiću ovo hvaaalaaaa
CatVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-03-2019, 15:18   #26
rankosuns
Veteran

rankosuns's avatar

moooliiim

Staro 01-03-2019, 15:52   #27
Mejden
Senior

Mejden's avatar

@Dj_, verovatno sam permutovao sa Swagom jer kažem bio mi je i on u opcijama, hvala! zato volim ova forum info su precizne i može čovek da se pouzda u njih, sem naravno pojedinačno subjektivnog osećaja što se tiče ukusa itd... @CatVape mod armour pro može da radi i na velikim snagama, zašta ga ja uopšte ne koristim, ti si i u tvom postu navela da ti treba za mtl, ja ga koristim samo i isključivo za mtl jer me drugo ne interesuje i super odradjuje, kao što sam i naveo ja koristim 18650 lg mj1, 3500ah,i meni ta baterija traje ceo dan, a potrošim kako kad od pet do sedam osam ml. tečnosti. Naravno da je mod stvoren i za dtl, al ja nisam zainteresovan za tu granu našeg sporta. I još rekoh ti, uglavnom koristim tanke žice i male snage znači prosek 8-10w,i u tom slučaju navedena baterija drži ceo dan. Imam i neke druge atomizere gde koristim i 0,35mm kantala i to cepam do 12-13w,mislim tu sam se našo, i vidi već na toj malo većoj snazi se oseća da malo više izvlači struju. Tako da ti je to to.!
Zahvalili :
Staro 01-03-2019, 15:57   #28
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

Godine: 31
Pohvala: 578
Pohvaljen: 693
Nivo reputacije: 130
CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

ja volim i dtl i mtl i stigao mi je vaporesso polar i on mi je za dtl koji koristim samo kod kuće jer ne volim da pravim oblake pare u javnosti i sada tražim mod samo za mtl i to isključivo preko 1ohma kantal žice to mi najviše leži, tu mi za sada posao završava aegis mini sa sirenom ali stiže mi i galaxies tako da će pro da bude isključivo za mtl jedino se sada pitam da li uzeti 18600 baterije ili veće zbog tih vratanca i da li neće biti problema ako uradim ovo što je rankosuns rekao da odvrnem atomizer kad ubacujem bateriju pa ga onda vratim

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

CatVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-03-2019, 16:10   #29
Mejden
Senior

Mejden's avatar

Ja sam razumeo da @rankosuns je pričao o drugom modu, da je to važilo za wismec p80, neznam dal može ta fora da se iskoristi na armour pro, a ti već verovatno imaš neku 18650 bateriju, pa probaj prvo to što imaš, lako ćeš da kupiš 20700,21700 ako ti neodgovara autonomija koju će da ti pruži 18650 batery.
Staro 16-03-2019, 16:24   #30
AlexAndAr
Aktivan član

Registrovan: Jan 2018
E-cig: SMOK AL85 + SQuape Rs
Pohvala: 35
Pohvaljen: 21
Nivo reputacije: 11
AlexAndAr je na dobrom putuAlexAndAr je na dobrom putuAlexAndAr je na dobrom putu

Da podelim iskustvo . Malopre sam imao situaciju gde je Armour pro prestao da radi. Menjao sam baterije, udarao, okretao i nista. Uzeo sam sravciger otvorio i unutra je bio uzasno prljav, a kod pina malo vlazan ocistio konektore za plus i minus (uhvatila se neka stroka kao guma), sastavio nazad i sljaka kao nov.

Ovo pisem da se necimate ako se nesto slicno desi nije nista strasno, mod se lako rastavi i sastavi sve je lepo povezano, samo da se pazi na oring koji je ispod pina da se ne izgubi providan je pa ga u prvi mah nisam ni primetio.
AlexAndAr nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 09:25 sati.