Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 04-10-2018, 08:10   #1
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 594
Pohvaljen: 1,365
Nivo reputacije: 253
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju
Uobičajeno Vaporesso armour pro kit

Armour pro kit dolazi u nekoliko boja:

- Black
- Midnight blue
- White
- Silver
- Green
- Red and blue

Specifikacija:

- Refillable Tank Capacity: 5ml/2ml
- Output Wattage: 5-100W
- Resistance Range: 0.03-5ohm
- Single Battery: 21700/20700/18650
- Charging Current: 2A

U kutiji:
- Armour Pro Mod
- 18650 adapter
- CASCADE Baby Tank(2/5ml)
- Meshed Coil (0.18O) -Pre-installed
- GT CCELL2 Coil (0.3Ohm)
- USB Charging Cable
- User Guide

Cascade baby sub-ohm tank se posebno moze kupiti u par boja:

- Silver
- Blue
- Rainbow
- Gold
- Black
- Shiny gold

Vaporesso cascade baby atomizer je vrlo slican cascade atomizeru, naravno postoje male izmene, a i kapacitet je drugaciji. Ja sam atomizer dobio u crnoj boji i po meni atomizer izgleda sasvim okej. Od detalja se na plasticnom delu mogu videti gravure, a slican dizajn se nalazi i na prstenu za podesavanje protoka vazduha. Iznad prstena za podesavanje protoka vazduha je jedna gravura "Vaporesso", a sa donje strane atomizera se nalaze gravure "Cascade baby" i "Designed and manufactured by Vaporesso". Dimenzije atomizera su, precnk 24.5mm, a visina atomizera sa drip tipom je 58mm, a kapacitet atomizera je 5ml, odnosno moze da se kupi i verzija sa kapacitetom od 2ml.

Atomizer dolazi sa delrin 510 drip tipom koji ima dva o ringa, drip stoji veoma cvrsto u mestu i u principu je okej ako volite 510 drip tipove. Mogu da se koriste drugi 510 drip tipovi bez problema. Visina drip tipa je oko 10mm, a precnik drip tipa je oko 13mm. Odmah ispod drip tipa se nalazi plasticni deo, taj plasticni deo je tu radi lakseg punjenja atomizera, a isto tako uz pomoc tog dela se zakljucava metalni deo odozdo i ne moze nasumicno da se otvori sto je vrlo lepo. Na njemu se nalaze gravure da moze lakse da se uhvati i podigne. Plasticni deo ima kontra navoj i moze da se odsrafi. Kada se odsrafi plasticni deo moze se videti ispod metalni deo koji se pomera u stranu zbog punjenja atomizera. Ovde je vrlo interesantno punjenje i malo drugacije od ostalih atomizera, puni se tako sto se plasticni deo uhvati i povuce na gore, a zatim se gurne u stranu, takodje se moze videti mesto na kom je obelezeno gde gurnuti top cap da bi mogao da se gurne u stranu i dopuni atomizer. Rupa za dosipanje tecnosti je pristojne velicine i nema nikakvih problema da se napuni tank.

Atomizer dolazi sa staklenim tankom, a kapacitet je 5ml sto je zaista odlicno. Takodje u pakovanju ce biti jos jedno rezervno staklo ukoliko se polomi ovo sto stize sa atomizerom.
Da bi se promenilo staklo ili ocistio atomizer treba da se skine top cap, a top cap takodje ima kontra navoj. Kad se rasklopi atomizer moze se videti kako na ovom atomizeru tecnost dolazi do grejaca. Na ovom atomizeru tecnost ce biti i ispod staklenog dela, odnosno bice tecnosti koja se nece videti. Na dnu, odnosno tu gde se zavrsava stakleni deo se mogu videti 3 rupe gde ce tecnost prolaziti, a tu se i nalazi grejac. Kako kaze proizvodjac na taj nacin ce grejac biti bolje natopljen i manje su sanse da dodje do dry hita. E sada s obzirom da se sva preostala tecnost u tanku nece videti kada ostane manje tecnosti dok se atomizer ne okrene naopako nekome moze biti i mana.

Atomizer dolazi sa dva grejaca u pakovanju. Grejac koji je u atomizeru je GT mesh grejac, grejac ima otpor 0.18ohm i preporucena snaga na koju bi trebalo da se koristi ovaj grejac je od 50-85w. Grejac koji se dobija kao rezervni grejac je CCell grejac i on ima otpor 0.3ohm, preporucena snaga za ovaj grejac je od 35-50w. Posebno mogu da se kupe nekoliko vrsta grejaca za ovaj atomizer, a to su:

- GT1 0.2ohm 50-70w
- GT2 0.4ohm 40-80w
- GT4 0.15ohm 30-70w
- GT6 0.2ohm 40-100w
- GT8 0.15ohm 50-110w
- GT CCELL 0.5ohm 20-32w

Takodje ovaj atomizer je kompatibilan sa smok baby beast grejacima, sto moze da se uzme kao dobra stvar.
Da bi se promenio grejac treba da se odsrafi baza, ona ima obicne navoje, a grejac se srafi u bazu. Navoji su ovde sasvim okej, sve lepo radi. Kao i kod svakog atomizera, pre nego sto se napuni tank, trebalo bi da se na grejac sipa par kapi tecnosti kako ne bi bilo zagorelog ukusa, a tek onda napuniti tank i odmah moze da se koristi atmoizer. Grejaci odlicno natapaju sa tecnostima 70-30 vg-pg i nema curenja uopste.

Na bazi se nalazi prsten za protok vazduha i na njemu su detalji da bi se prsten lakse uhvatio i lakse podesio vazduh. Na prstenu se nalaze ukupno 3 rupe za vazduh i ovde postoji granicnik pa se prsten ne moze vrteti beskonacno u krug, kakav vazduh se podesi na jednoj rupi bice isto i na ostale dve rupe.

Kako atomizer radi:

Prva stvar koja mi se dopala jeste punjenje atomizera, vrlo lako se puni i uz to ne postoji mogucnost da se bilo kako slucajno otvori, samo se povuce plasticni deo i gurne u stranu, a kad se napuni atomizer plasticni deo se vrlo lako vrati na svom mestu. Sto se grejaca tice solidno rade i jedan i drugi grejac. Sa CCELL grejacem ima daleko manje vazduha nego sto je to slucaj sa GT mesh grejacem, tako da bih ovaj grejac preporucio ljudima koji vole malo restriktivnija povlacenja. Sto se tice GT mesh grejaca, sa njim ima mnogo vazduha i pogodan je za ljude koji vole mnogo vazduha.
Kolicina pare na ovom atomizeru sa oba grejaca dobra za preporucenu snagu, naravno sa mesh grejacem ce biti mnogo vise pare ali i treba mnogo veca snaga. Aroma je solidna, nista specijalno, ali sasvim okej, po meni malo bolja sa mesh grejacem.
Sto se dobrih i losih strana tice, od losih strana bih izdvojio to sto kada skidate recimo bazu da zamenite grejac, jednom rukom mora da se drzi metalni deo tanka jer ako se drzi staklo ili top cap odvrnuce se zajedno sa bazom i cunak zbog kontra navoja.
Od dobrih strana imamo vrlo lako punjenje odozgo bez bilo kakve mogucnosti da se top cap nasumicno otvori, vrlo dobar mesh grejac sa kojim atomizer radi jako dobro i kvalitet izrade je sasvim okej.

Vaporesso armour pro

Armour pro mod je po mom misljenju jedan od lepsih modova, prilicno mi se svidja izgled samog moda. Mod je kompatibilan sa 3 vrste baterija i to, 18650 sa adapterom, 20700 i 21700. U pakovanju ce biti adapter za 18650 bateriju pa ukoliko nemate neku od vecih baterija nece biti problem koristiti 18650. Mod moze da radi od 5-100w, a mogu da se koriste grejaci sa otporom od 0.03ohm-5ohm. Tezina moda je 108g bez baterije, a dimenzije moda su 38.5mm x 27mm x 86mm. Armour pro se moze kupiti 6 razlicitih boja, a ja imam crnu boju moda, sam kvalitet boje je okej, barem za sada nikakvih tragova koriscenja nema na modu, a kvalitet izrade je takodje dobar.
Mod ima Omni board 4.0 i prilicno je brz 0.002s.

Sa gornje strane moda se nalazi stainless steel konekcija koja je usrafljena odozgo, a navoji na konekciji su vrlo dobri, takodje ovde moze da se vidi gravirani detalj, a dobro je to sto od stavljanja atomizera nece da se guli mod, ovde je pozlaceni samopodesavajuci 510 pin. Na ovom modu pasu atomizeri do 26mm precnika bez da vise sa strane.
Od detalja na modu, imamo sa obe strane gravuru " Armour pro", a sa zadnje strane moda postoji jedva vidljiva gravura "Vaporesso". Takodje na jednoj strani moda se nalazi usb port za punjenje i upgrade, a mod podrzava punjenje od 2A sto ne bih preporucio.
Sa prednje strane moda se nalazi ekran, prekidac, plus i minus dugmici i select dugme.
Dugmici ne zveckaju ni malo, dugmici su kliktavi, sve je kako treba. Ono sto je ovde interesantno je da je da se preko ekrana nalazi prekidac, meni se licno ovo dosta svidja. Prekidac je takodje vrlo kliktav i jako zgodan za koriscenje, moze da se pritisne prekidac celom sakom sto je za mene vrlo udobno. Sam prekidac radi vrlo dobro i nema missfire-a. Ekran je u boji i na njemu se nalazi dosta informacija. Jedna od mana na ovom modu je to sto se ekran vidi dosta slabije recimo kada ste napolju na suncu, prilicno je taman, a to je sve zbog plastike koja ide iznad ekrana i smanjuje osvetljenost ekrana. U sobi se u principu sve lepo vidi i tu nema greske ali napolju moze biti problem.

Mod se pali standardno na pet klika na prekidac, a na isti nacin se mod i gasi.
Kad se mod upali, u vw rezimu na ekranu se moze videti sledece:

- Indikator baterije
- Rezim i pre heat
- Snaga u vatima, sto ovde jako interesantno izgleda
- Otpor grejaca
- Broj povlacenja
- Volti
- Vreme parenja

Sve potrebne informacije su na ekranu sto mi se svidja.
Uredjaj se zakljucava pritiskom 3 puta na prekidac, isto tako se i otkljucava, a kad je zakljucan nece moci da se koriste dugmici, moci ce da se koristi samo prekidac. Kad je uredjaj zakljucan i kad pritisnete neko od dugmica na ekranu ce ispisati kako otkljucati uredjaj i kako ga ugasiti. Kad se mod gasi na ekranu ce pisati koja je ploca i koja je verzija software-a.
Ako se pritisne u isto vreme prekidac i plus dugme na ekranu ce se pojaviti sat, a sat se takodje pojavljuje posle nekog vremena na ekranu kada ne koristite mod. Ako se u isto vreme pritisne select dugme i prekidac, na ekranu ce biti verzija software-a, ako se u isto vreme pritisnu plus i minus mod ce uci u CCW rezim rada.
Da bi se povecala ili smanjila snaga koriste se naravno plus i minus dugmici i snaga se povecava za 0.1w, a ako se zadrzi dugme snaga se povecava po 1w.
U meni se ulazi tako sto se select dugme pirtisne 3 puta ili se samo zadrzi. Kad se udje u meni moze se videti sledece:

1. Exit
2. VW H
3. VW N
4. VW S
5. CCW
6. SP
7. VV
8. CCV
9. SS
10. NI
11. TI
12. M1
13. M2
14. BP
15. Set

Za listanje kroz meni se koriste plus i minus dugmici, a pritiskom na select dugme ulazimo u podmeni koji smo selektovali, a pritiskom na prekidac se izlazi iz menija.
Ovaj mod pored ostalih rezima rada ima i rezim rada u voltima sto znam da mnogi vole, a SP rezim je rezim rada gde moze da se koristi opor grejaca od 0.03ohm.
Kada se iz menija izabere opcija set, tu se mogu podesavati razne stvari. Prva stvar koja se moze podesiti je sat, tu se moze podesiti kakav ce sat biti na ekranu, dal ce biti digitalni ili analogni i naravno moze se podesavati tacno vreme i datum. Moze da se podesi i osvetljenost ekrana, fino je imati ovu opciju ali ovde je sigurno necete koristiti jer je ekran previse taman cak i kada je osvetljenost pojacana do kraja. Ovde postoji i puff counter i ovde se resetuje, a takodje moze i da se vidi koliko puta ste povukli i ukopno vreme povlacenja. Moze se promeniti tema odnoso boja kojom ce neke stvari na ekranu biti prikazane, a od boja postoje, narandzasta, zelena, plava, zuta, crvena. Zatim ovde postoji i opcija smart, a ako se ukljuci opcija svaki put kad stavite novi atomizer na mod mod ce automatski podesiti snagu za taj atomizer. Sledeca opcija je opcija auto koja podesava automatski pre heat. Sledeca opcija je da se podesi kada da se ugasi ekran nakon sto se upali sat, a moze da se podesi od 3s do 60min. Sledeca opcija je da se vidi koja je verzija i zadnja opcija je opcija da se sve vrati na default podesavanja.
Dakle, zaista gomila opcija postoji na ovom modu.

Mod je po meni kao sto sam vec rekao jedan od lepsih modova, ali moram da kazem opet jer mi se mnogo svidja izgled. Cudna stvar je da pre heat radi slicno kao kod jos par novih modova koje imam, odnosno kad se stavi normal pre heat, mod ipak daje pre heat. Cip radi vrlo dobro i sve funkcionise kako treba, mod ni jednom za sada nije zakazao. Ekran prelep, pun informacija, ali slabo osvetljenje koje ce biti mana nekome, meni licno nista strasno, ali bilo bi bolje da su stavili providan prekidac i sve bi bilo u redu. Najveca mana je to sto sam primetio da mod trosi bateriju dosta brze nego ostali modovi, pa za one koji nemaju rezervne baterija ovo moze biti velika mana, ali naravno moze da se produzi duzina trajanja baterije tako sto ce se ugasiti sat, jer ustvari ekran ima dosta jako osvetljenje koje se ne vidi zbog zatamnjenog prekidaca.
Mod je kompatibilan sa 3 vrste baterije sto je odlicno jer ja volim da koristim 21700 bateriju, mod je vrlo udoban, zaista mnogo je zgodan i lepo stoji u ruci i fino je zaobljen, ekran ako zanemarimo osvetljenje je vrlo lep, a takodje tu je i gomila opcija sto se meni licno svidja.
Po meni je mod odlican i ide preporuka za njega ukoliko vam ne smetaju neke stvari koje sam naveo.

Kod:
https://www.sourcemore.com/vaporesso-armour-pro-100w-kit-with-5ml-capcity-cascade-baby-sub-ohm-tank-white.html
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-10-2018, 08:23   #2
Revilo
Senior

Revilo's avatar

Registrovan: Sep 2017
Pohvala: 102
Pohvaljen: 195
Nivo reputacije: 46
Revilo ima čime da se ponosiRevilo ima čime da se ponosiRevilo ima čime da se ponosiRevilo ima čime da se ponosiRevilo ima čime da se ponosiRevilo ima čime da se ponosiRevilo ima čime da se ponosiRevilo ima čime da se ponosiRevilo ima čime da se ponosiRevilo ima čime da se ponosiRevilo ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Vaporesso armour pro kit

Da se nadovezem na boju moda, stanje nakon dva meseca se vidi na slikama. Nošen u torbici i dzepovima
Mod se isključuje na 3,3V , a 100% napunjenost pokazuje na 4,03V (u slučaju da punite bateriju unutar moda na toliko isključuje punjenje)
Revilo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-10-2018, 11:11   #3
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 1,053
Pohvaljen: 549
Nivo reputacije: 112
Gaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvalu

Ne moze i izgled i kvalitet.Jedna opcija manje za novogodisnju kupovinu.
Gaga Kanasta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-10-2018, 12:22   #4
rankosuns
Veteran

rankosuns's avatar

Registrovan: Apr 2018
Pohvala: 497
Pohvaljen: 624
Nivo reputacije: 123
rankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalu

ja sam naručio ali silver. On se sigurno ne urušava tako. Barem se nadam
rankosuns je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-10-2018, 13:59   #5
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

Registrovan: Mar 2018
E-cig: chinese middle class
Pohvala: 1,224
Pohvaljen: 938
Nivo reputacije: 212
Dj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvalu

Može izgled i kvalitet, to je bio Vaporesso pre Swag -a

Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-10-2018, 18:24   #6
Lyuman
Iskusan član

Lyuman's avatar

Registrovan: Jun 2018
E-cig: Armour Pro + Berserker 24
Pohvala: 47
Pohvaljen: 85
Nivo reputacije: 21
Lyuman je poznat svimaLyuman je poznat svimaLyuman je poznat svimaLyuman je poznat svimaLyuman je poznat svimaLyuman je poznat svimaLyuman je poznat svima

Meni je armour pro odlican, jeste da gasi malo ranije nego sto bi trebalo ali sve ostalo je odlicno. Ispao mi je 2 puta na beton sa nekih metar i po i ima samo par ogrebotinica od toga. Koristim ga svaki dan i uvek putuje sa mnom u torbici Evo i slika

Lyuman nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-10-2018, 19:31   #7
AlexAndAr
Aktivan član

Registrovan: Jan 2018
E-cig: SMOK AL85 + SQuape Rs
Pohvala: 35
Pohvaljen: 21
Nivo reputacije: 11
AlexAndAr je na dobrom putuAlexAndAr je na dobrom putuAlexAndAr je na dobrom putu

Razmisljam da kupim ovaj mod. Ako bi neko mogao da postavi sliku sa 22mm atomizerom da vidim kako izleda, posto su mi svi takvi. Ako neko ima bers to bi bilo super.
AlexAndAr nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-10-2018, 20:26   #8
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 45
E-cig: Piko-Ruža Bajka Fenomenon i ostala potpora
Pohvala: 223
Pohvaljen: 1,486
Nivo reputacije: 321
BobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputaciju

Ја не размишљам, купујем га. Само да буде вишка лове на рачуну.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ палца

ко ме зна, разумеће....ко не зна, мораће
BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-10-2018, 20:28   #9
Lyuman
Iskusan član

Lyuman's avatar

Lyuman je poznat svimaLyuman je poznat svimaLyuman je poznat svimaLyuman je poznat svimaLyuman je poznat svimaLyuman je poznat svimaLyuman je poznat svima

Nemam malog bersa ali evo kako izgleda sa galaxies rdta

Sent from my iPhone using Tapatalk
Zahvalili :
Staro 05-10-2018, 22:03   #10
AlexAndAr
Aktivan član

Registrovan: Jan 2018
E-cig: SMOK AL85 + SQuape Rs
Pohvala: 35
Pohvaljen: 21
Nivo reputacije: 11
AlexAndAr je na dobrom putuAlexAndAr je na dobrom putuAlexAndAr je na dobrom putu

Hvala brate, do ponedeljak razmisljam, pa cu u ponedeljak najverovatnije da porucim silver kit, da probam dtl. Samo jos da provalim koja je 21700 baterija dobra i gde da kupim.
AlexAndAr nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-10-2018, 22:42   #11
Lyuman
Iskusan član

Lyuman's avatar

Po mom misljenju neces da promasis, e sad 100 ljudi 100 cudi

Sent from my iPhone using Tapatalk
Staro 06-10-2018, 05:01   #12
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

Registrovan: Mar 2018
E-cig: chinese middle class
Pohvala: 1,224
Pohvaljen: 938
Nivo reputacije: 212
Dj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvalu

Kad budem imao vremena slikaću Vaporesso -ov prvi mod ikada kako izgleda posle mnogo godina, ispao više od sto puta na beton kamenje, nošen stalno na pecanje, more, jednom bio 24 sata na dubini od 2 metara u slanoj vodi, itd..

Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-02-2019, 16:00   #13
Tjomy
Nov član

Registrovan: Dec 2018
Pohvala: 0
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 3
Tjomy je na dobrom putu

Ja sam skoro preso na elektroniku i ovo je mod koji sam uzeo...sad kao početnik nisam bas relevantan za ocene aki meni je ovaj mod odlican, video sam par recenzija i procitao na vise mesta da se slabo vidi displej, medjutim meni skroz ok...greska koju sam napravio trebao sam uzeti jacu bateriju....po meni vrh mod, ako nekom znaci☺
Tjomy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-02-2019, 23:34   #14
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

Godine: 31
Pohvala: 578
Pohvaljen: 693
Nivo reputacije: 130
CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

jel imao neko problem sa vratancima za bateriju jer mi se mnogo sviđa mod za mtl perfektan ali sam videla na više mesta da se vrata često otvaraju i baterija ispadne
CatVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-03-2019, 08:21   #15
Mejden
Senior

Mejden's avatar

E-cig: armour pro
Pohvala: 190
Pohvaljen: 131
Nivo reputacije: 32
Mejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosi

Ja nemam taj problem, ali koristim 18650,e sad taj problem se javlja kad se koriste 20700,21700 baterije, one su malo duže pa se zbog toga javlja taj problem. Meni jedna 18650 dnevno traje i završava posao. Pretpostavljam mada nisam koristio 20700 i 21700 da drže duže ali mislim da nemogu da isteraju dva puna dana, tako da dve od 18650 i kad je jedna na punjaču druga je u modu i teraj. Inače mod je savršen, izuzetno funkcionalan čak i za zahtevnije korisnike. Možda mu je mala mana težina, malo je teži.inače svaka preporuka za mod. E još i ovo da kažem sad se setih, znači baterije 18650 ti odradjuju super ali ako si mtl i ne teraš preko 11-12w,inače ako teraš na većim snagama mod je veliki potrošač i posrče ti brzo bateriju.
Mejden nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 10:28 sati.