Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 02-09-2019, 17:15   #1
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 41
Pohvala: 1,848
Pohvaljen: 679
Nivo reputacije: 188
Milanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvalu
Uobičajeno mod sa najboljim fire tasterom

(meni) vrlo bitna stvar u vejpu
pomoc ....ideje ...
ovaj mi se mnoooogo svidja al integrisana baterija

најбољи тим
то свако зна
Хрки,Тома и Ћела
Rock on neo rockers, rock on
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-09-2019, 17:17   #2
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

Registrovan: Dec 2018
Godine: 31
Pohvala: 531
Pohvaljen: 609
Nivo reputacije: 116
CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: mod sa najboljim fire tasterom

šta znači najbolji taster? voliš mekano, kliktavo, da štrči ili ne?

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

CatVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-09-2019, 17:19   #3
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Milanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvalu

mislio sam da svako iznese svoje sta najvise voli tj koji mod ili cevka
edit
jes da sam gore napisao pomoc i ideje al ....nije da se hvalim al sam glup

најбољи тим
то свако зна
Хрки,Тома и Ћела
Staro 02-09-2019, 17:22   #4
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

Godine: 31
Pohvala: 531
Pohvaljen: 609
Nivo reputacije: 116
CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

meni se dosta sviđa dugme sa asmodus amighty moda, brat ga ima razmišljam se i ja da uzmem

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

CatVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 02-09-2019, 17:27   #5
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

nije lose a nisam odusevljen izvini sto komentarisem al ...itd
recimo pico 75 je super modic al fire taster mu je katastrofa
zato trenutno koristim pico 25 gde je stvar bolja
ovo dugme mi deluje super al opet - integrisana baterija

најбољи тим
то свако зна
Хрки,Тома и Ћела
Zahvalili :
Staro 02-09-2019, 17:47   #6
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

Registrovan: Mar 2018
E-cig: chinese middle class
Pohvala: 1,182
Pohvaljen: 897
Nivo reputacije: 205
Dj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvalu

Najviše mi se sviđaju(kvalitet + ergonomija) Vaporesso ' fire ' tasteri, kao na Target Pro/VTC (18650), Nebula (26650)

Kod:
https://www.heavengifts.com/product/75W-Vaporesso-TARGET-Pro-VTC-MOD.html
Kod:
https://www.heavengifts.com/product/Vaporesso-Nebula-TC-Box-MOD-100W.html

Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 02-09-2019, 18:34   #7
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 1,033
Pohvaljen: 538
Nivo reputacije: 110
Gaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od Milanez Vidi poruku
ovo dugme mi deluje super al opet - integrisana baterija
Šta ima veze što je integrisana baterija?Trajaće ti mod sigurno godinu i po-dvije.Menu su modovi sa fire tasterom preko čitave strane praktični i udobni za korišćenje.
Gaga Kanasta je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 02-09-2019, 18:38   #8
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

da ne ispadnem konfuzan moram malo opsirnije tj ne moram al ajde
do skoro sam imao neki svoj nacin da mod ne iznosim napolje nego parim samo kad sam kod kuce pa je mozda neko zapazio da sam pokazivao interesovanje prema modovima sa integrisanom baterijom
ali sad nosim mod svuda sa sobom pa mi je lakse da nosim rezervnu bateriju nego rezervni mod

најбољи тим
то свако зна
Хрки,Тома и Ћела
Staro 02-09-2019, 18:49   #9
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 1,033
Pohvaljen: 538
Nivo reputacije: 110
Gaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvalu

Sad kad imaš više modova,možeš da se častiš sa nekim integrisanim Za napolje,svaki od 2000+ mah će u prvih godinu dana da te služi i služi za tvoje mtl potrebe.Da ne moraš da razmišljaš o bateriji.Ja volim male modiće,a sa integrisanom može da se nadje puno kompaktnih modova.A sa eksternom,koristio sam Smok AL85 više od godinu i po dana i častio kolegu sa foruma i još uvijek radi(posle 2 i po godine).Malo buckast ali veoma ugodan za korišćenje sa velikim fire tasterom sa strane.Cuboid Lite me takodje do skoro služio vrhunski.Crni Vaporesso Tarot baby može da se nadje jeftinije sada,njega trenutno mjerkam.
Gaga Kanasta je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-09-2019, 19:03   #10
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

narucivao bi ja dosta toga eto recimo dva koja sam prikazao gore sa slikama ,puma baby sam merkao i ne secam se sta jos recimo istick nowos dosta toga bi mi proslo kroz ruke al kad te carina rebne smiris se .ovaj pico 25 mi je zlatna sredina ...praktican , ...

најбољи тим
то свако зна
Хрки,Тома и Ћела
Staro 02-09-2019, 19:04   #11
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 235
Pohvaljen: 370
Nivo reputacije: 80
Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi

Imao sam Smok Procolor i taster cela strana,jako udobno,kliktavo i kvalitetno.Problem što je čitav mod gvožđen i jako težak,plus koristi 2 baterije,takođe za mene je to mana.Imam Teslu WYE 85W,okrugli,solidno veliki udoban taster i jako lagan,udoban mod.Sviđa mi se taster na Ehpro 101 pro cevki,sitan,dobro štrči,prijatno klikće,nije osetljiv previše,treba malo jače stisnuti,ali mod glomazan i težak.Treba da mi stigne Baby Ness koji ima,nadam se,udoban taster na poziciji kliktanja palcem.A za integrisanu bateriju gledaj mod sa što manjim ekranom i da nije u boji.Nije ti potrebno da ti srče bateriju sat preko ekrana,vremenska prognoza,jako osvetljenje i veliki ekran.

AG no1
Mad AG je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 02-09-2019, 19:08   #12
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

dobar izbor modova @mad ag

најбољи тим
то свако зна
Хрки,Тома и Ћела
Zahvalili :
Staro 02-09-2019, 19:20   #13
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

Registrovan: Mar 2018
E-cig: chinese middle class
Pohvala: 1,182
Pohvaljen: 897
Nivo reputacije: 205
Dj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvalu

Zaboravio na (po meni) najbolji ' fire ' dugme do sada, veliki tvrdi gumeni nalazi se na Uwell Hypercar

Kod:
https://cdn.shopify.com/s/files/1/1331/2189/products/82ae3070d8794d35aee596fed5bc18b8_f5fe992d-a7c9-44bf-87f3-264fccd76886.jpg?v=1537157703
Kod:
https://mall.myuwell.com/products/hypercar-mod
Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-09-2019, 19:48   #14
JasminaM
Senior

JasminaM's avatar

E-cig: Ehpro, Cooper, doggy
Pohvala: 229
Pohvaljen: 138
Nivo reputacije: 34
JasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosi

Ne mogu bas reci koji mi se svidja, ali znam da me bas nervira na cooper-u sto se tesko pritiska. Ili na nekima ako je suvise kliktavo. Iritantno

Sent from my Moto E (4) Plus using Tapatalk
JasminaM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 02-09-2019, 20:11   #15
dragon
Veteran

dragon's avatar

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 1,667
Pohvaljen: 2,033
Nivo reputacije: 288
dragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputaciju

ja volim yixi sx mini serije koje imaju ovako dugmence
dragon je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 20:13 sati.