Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 22-04-2019, 01:19   #1
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 587
Pohvaljen: 1,321
Nivo reputacije: 246
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju
Uobičajeno Bomb cat rda

Bomb cat rda dolazi u sledecim bojama:

- SS
- Black
- Rainbow

Specifikacija:

- Visina: 31.6mm
- Precnik: 24mm

U kutiji:

- Bomb cat rda
- Drip tip
- Adapter za 510 drip tipove
- O ringovi

Bomb cat rda je driper koji je 24mm u precniku, a visina dripera je 31.6mm sa drip tipom. Ovo je atomizer koji moze da se koristi i sa squonk modovima, u pakovanju se dobija bf pin. Ovo je dual coil driper, a ovde mogu da se grejaci postave horizontalno i vertikalno, a takodje mogu da se koriste mesh grejaci sto ce biti dobra strana kod ovog atomizera. Kvalitet izrade je sasvim solidan, sve je na svom mestu i sve je korektno uradjeno. Od detalja na atomizeru na top capu imamo detalje koji olaksavaju podesavanje vazduha, a na komori se nalazi gravura macke koja juri bombu, sa donje strane atomizera se nalazi gravura "Bomb cat" , "Acevape tech" i serijski broj. Navoji na konektoru su dobri, a pin je pozlacen i strci.

Atomizer stize sa crvenim 810 drip tipom, drip tip lepo izgleda po mom misljenju i udoban je za koriscenje. Visina drip tipa je 7mm, a precnik rupe je 12mm. U pakovanju se dobija jos jedan 810 drip tip. Visina ovog drip tipa je 6mm, dok je precnik rupe 12mm. Ja licno vise volim da koristim drip tip koji je stigao u pakovanju, vise mi se svidja. Ovde mogu da se koriste drugi 810 drip tipovi bez problema i uglavnom svi leze lepo, probao sam par komada. U pakovanju se dobija adapter za 510 drip tip pa mozete da koristite 510 drip tipove ukoliko tako vise volite.

Atomizer ima top cap koji moze da se skine sa komore, a top cap na sebi ima jedan o ring koji ga drzi na komori. Na top capu se nalaze gravure koje olaksavaju da se vazduh lakse podesi. Top cap ima vrlo lep konus sto poboljsava aromu kod ovog atomizera. Dizajn top capa je takav da postoje vrlo interesantne kombinacije za vazduh. Na komori se nalaze rupice za protok vazduha i ovde imamo sace protok vazduha. Ovde ukupno imamo po 16 rupica za vazduh sa svake strane. Vazduh moze da se podesava tako sto sto se odjednom zatvaraju po dve rupice sa svake strane ili tako sto se odjednom zatvaraju po 4 rupice sa svake strane, tako da sta se podesi sa jedne strane isto ce biti i sa druge strane, tako da kod ovog atomizera imamo prilicno interesantne opcije za vazduh pa ce svako naci sta mu odgovara. Kada je vazduh otvoren do kraja vazduha ima mnogo pa atomizer moze da se koristi na vecim snagama bez problema, a vazduh je prilicno mekan.

Na build decku se mogu videti dva velika srafa koja se nalaze sa strane, srafovi su dobri i sa njima nema nikakvih problema. Takodje na vrhu build decka se mogu videti dve rupice gde prolazi tecnost ukoliko atomizer koristite sa squonk pinom, ovo je vrlo lepo odradjeno zato sto kada squonkujete tecnost pada direktno na grejac. Build deck nije previse tezak za postavljanje grejaca zato sto nogica svakog grejaca ide posebno, mada moze da se desi da kada postavljate grejac nogica koja se nalazi sa gornje strane bezi napolje sto ume malo da nervira, tako da morate da je pridrzavate, bilo bi fino da su ovde ubacili nesto sto bi drzalo nogice grejaca, u svakom slucaju nije previse tesko postaviti grejace na ovom atomizeru. Ono sto je veliki plus kod ovog atomizera je to sto ovde mogu grejaci da se postavljaju i vertikalno i horizontalno, a takodje ovde mogu da se koriste i mesh grejaci, tako da sa ovim build deckom imate dosta mogucnosti.

Kako atomizer radi i moje misljenje:

Kvalitet izrade je ovde prilicno dobar, srafici na build decku su dobri, a nista na ovom atomizeru nije ostro, tako da je zavrsna obrada dobra, navoji na konektoru su takodje sasvim pristojni.
Ovaj atomizer moze da se koristi tako sto cete tecnost sipati kroz drip tip i u top slucaju atomizer radi dosta dobro zato sto tecnost pada na sredini i onda pada na grejace, ali morate biti pazljivi zato sto ako preterate atomizer moze da procuri.
Ovaj atomizer takodje moze da se koristi sa squonk pinom koji se dobija u pakovanju i u tom slucaju kada squonkujete tecnost izlazi na gornjoj strani decka i pada na grejace sto je vrlo dobro.
Sto se postavljanja grejaca tice, kao sto sam rekao nije previse tesko postaviti grejace, ali mora se pridrzavati jedna nogica zato sto hoce da pobegne i ponekad moze dosta da nervira. Ja sam do sada koristio atomizer sa horizontalnim grejacima i koristim ga bez bf pina. Sto se tice kolicine pare, pare ima zaista dosta, a atomizer moze da se koristi na vecim snagama jer ima dosta vazduha pa ce samim tim biti i vise pare. Vazduh udara grejace sa strane i malo kaci grejace odozdo zavisi kako postavite grejace, a ja najvise volim da koristim atomizer sa otvorenim rupicama sa donje strane, odnosno sa po 8 otvorenih rupica sa svake strane. Aroma je okej, sasvim je korektna aroma i ja sam zadovoljan.
Ovo je atomizer koji radi sasvim solidno, nista preterano dobro ali svakako solidno, a postoje opcije oko postavljanja grejaca pa mozete da se igrate i da nadjete sta vam odgovara, dakle samo ako zelite da kupite driper gde mozete postavljati grejace horizontalno ili vertikalno, a takodje zelite da koristite mesh grejace, atomizer ima preporuku.

Mane:

- Nema grejaca i srafcigera u pakovanju
- Bilo bi fino da su stavili nesto sto ce drzati gornju nogicu grejaca, mada opet nije previse tesko staviti grejac

Dobre strane:

- Kvalitet izrade je dobar
- Dva drip tipa u pakovanju
- Mekan protok vazduha
- Vrlo lepe opcije za vazduh
- Vazduh se podesava dosta lepo
- Dobri srafici na build decku
- Dobra aroma
- Mogucnost da se postavljaju grejaci vertikalno ili horizontalno
- Mogucnost da se koriste mesh grejaci
- Adapter za 510 drip tip
- Dizajn je takav da je atomizer zgodan za squonk

Kod:
https://www.efun.top/acevape-bomb-cat-bf-rda-24mm.html
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 14:13 sati.