Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 03-04-2019, 23:42   #1
jankons
Iskusan član

Registrovan: Nov 2017
E-cig: berserker+KF prime
Pohvala: 83
Pohvaljen: 63
Nivo reputacije: 20
jankons je poznat svimajankons je poznat svimajankons je poznat svimajankons je poznat svimajankons je poznat svimajankons je poznat svima
Uobičajeno Re: Handcheck

Pusten i SMM Elevate sa carine

Pros: odlicno izgleda, lako se builduje, single coil (bar necu morati svako vece da punim baterije), aromu jagode izvlaci odlicno(samo to stigoh da probam), ima bubble tank u kutiji, kontrola vazduha savrsena, ima dobar adapter za 510 driptip.

Cons: Samo jedna za sada, kondenz ispod drip tipa koliko hoces (mada sam mozda i preterao sa vatom), sutra cu menjati coil, staviti manje vate i drugi drip tip.

@misko
Kad je skroz otvoren skoro se i ne cuje, na pola je i dalje daleko tisi od Serpenta.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
jankons nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-04-2019, 02:24   #2
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 587
Pohvaljen: 1,320
Nivo reputacije: 245
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju
Uobičajeno Re: Wotofo serpent elevate

Serpent elevate dolazi u sledecim bojama:

- Gun metal
- Blue
- Black
- Gold
- SS
- Rainbow

Specifikacija:

Diameter: 24mm
E-liquid Capacity: 3.5ml/4.5ml

U kutiji:

- Serpent Elevate RTA
- Coil Trimming Tool
- Extra Drip Tip
- 510 Drip Tip Adapter
- Bubble Tube
- User Manual
- 2x Clapton Coil
- 2x 3mm Agleted Cotton Strip
- Extra Orings & Screws

Serpent elevate je atomizer koji je nastao u saradnji firme Wotofo sa recenzentom Mattom sa youtube kanala suckmymod. Serpent elevate je 24mm u precniku dok je visina ovog atomizera 46mm. Ovo je single coil atomizer i ovo je atomizer koji vuce vazduh odozgo pa je vrlo dobar za one koje zele atomizer koji ne curi. Kvalitet izrade je dosta dobar, navoji su odlicni i sve je kako treba da bude. Od detalja na atomizeru na prstenu za vazduh se nalaze gravurice koje su odradjene vrlo lepo i tu su da olaksaju podesavanje vazduha, na komori se takodje nalazi jos jedna gravura i logo smm, a sa donje strane atomizera se nalazi gravura "Serpent elevate" i pin je pozlacen i prilicno strci. Pakovanje je vrlo dobro, u pakovanju se dobijaju ukupno dva drip tipa i adapter za 510 drip tip, a tu je i bubble stakleni tank koji meni mnogo znaci, a uz sve to se u pakovanju dobijaju i grejaci i vata.

Atomizer stize sa plavim 810 drip tipom, drip tip je po meni dosta lep i veoma je udoban za koriscenje. U pakovanju se dobija jos jedan 810 drip tip, ovaj drip tip ima manju rupu, tako da mozete koristiti onaj drip tip koji vam se vise svidja. U pakovanju se takodje dobija i adapter za 510 drip tip pa mozete koristiti bilo koji 510 drip tip na ovom atomizeru ukoliko vam se to svidja.

Ovo je atomizer koji se puni odozgo, na top capu se ne nalaze nikakve gravure, ali se top cap odvrce dosta lako pa oko toga nema nikakvih problema. Kada se top cap odsrafi mogu se videti dve rupe gde se sipa tecnost, rupe nisu previse velike, ali su sasvim okej pa ja nisam imao nikakvih problema prilikom sipanja tecnosti.
Serpent elevate je atomizer koji vuce vazduh odozgo pa je samim tip otporan na curenje ukoliko sve uradite kako treba. Ispod top capa se nalazi prsten za protok vazduha i na prstenu se nalaze vrlo lepe gravure koje obezbedjuju da se prsten vrlo lako uhvati i podesi vazduh, tako da se vazduh podesava prilicno fino. Ovde postoji stoper sto se meni licno svidja. Na prstenu se nalaze dve rupe za vazduh i sta se podesi sa jedne strane bice isto i sa druge strane. Prsten se moze skinuti ukoliko je potrebno ocistiti atomizer ili promeniti o ringove.

Kada atomizer stigne na cemu ce biti obican stakleni tank, ovaj tank ima kapacitet od 3.5ml sto je u principu okej kapacitet. Takodje u pakovanju se dobija i bubble stakleni tank koji meni dosta znaci jer vise volim da koristim atomizer sa ovim tankom zbog kapaciteta i zbog izgleda. Kapacitet bubble staklenog tanka je 4.5ml sto je vrlo lep kapacitet. Tank se drzi na gornjem o ringu dosta dobro tako da moze da se promeni vata ili grejac dok jos uvek ima tecnosti u tanku.
Ovaj atomizer ima dve komore, vazduh funkcionise tako sto ulazi sa gornje strane i prolazi izmedju dve komore i ide dalje do baze. Unutrasnja komora na ovom atomizeru je dosta mala sto mnogo poboljsava aromu.

Na bazi imamo ukupno 4 rupe gde mogu da se postave nogice grejaca u zavisnosti kako motate grejac, a srafici su sasvim dobri i sa njima nema nikakvih problema.. Sto se postavljanja grejaca tice, grejac se postavlja vrlo lako, u pakovanju se dobija alat kojim merite duzinu nogica grejaca pa se grejac postavlja neverovatno lako. Sto se tice vate, bitno je lepo popuniti kanale za vata ali ne previse cvrsto zato sto ovaj atomizer vuce vazduh odozgo pa ako se stavi previse vata nece lepo natapati, tako da vatu morate da postavite lepo. U pakovanju se dobijaju dva grejaca i dobija se vata sto je veliki plus po meni, tako da u slucaju da nemate grejac mozete odmah da koristite atomizer. Sto se tice vazduha, kao sto sam rekao vazduh ulazi sa gornje strane i ide izmedju dve komore i dolazi do baze gde dolazi do grejaca kroz ukupno 4 rupice, tako da kod ovog atomizera vazduh udara u grejac i sa strane i ispod grejaca sto je po meni vrlo dobro.

Kako atomizer radi i moje misljenje:

Pakovanje je odlicno, u pakovanju se dobija sve sto vam je potrebno da bi ste odmah koristili atomizer sto je vrlo dobro. Kvalitet izrade ovog atomizera je odlican, sve je uradjeno kako treba i svidja mi se kvalitet boje koja za sada deluje vrlo dobro. Tank se puni vrlo lako i bez ikakvih problema, takodje vazduh se podesava odlicno i gravure olaksavaju hvat prstena za vazduh. Sto se protoka vazduha tice, kada je vazduh skroz otvoren vazduh je blago restriktivan ali po meni ima vazduha i vise nego dovoljno za moj ukus. Zbog dizajna atomizera komora je vrlo mala sto odlicno utice na aromu, a kada smo kod arome, aroma je apsolutno odlicna i ja sam veoma zadovoljan aromom ali je mnogo bitno kako se postavi vata kako bi sve bilo kako treba jer ovaj atomizer vuce vazduh odozgo, tako da ako se vata postavi kako treba ovaj atomizer radi fenomenalno. Kolicina pare je takodje odlicna. Od mana bih jedino mogao da izdvojim to sto se stvara kondenz ispod drip tipa pa to moze da vas nervira. Serpent elevate, po meni jedan od boljih atomizera i ovo je atomizer koji bih ja svakako preporucio, pogotovo ako zelite atomizer sa vazduhom odozgo i radi apsolutno odlicno.

Mane:

- Kondenz ispod drip tipa

Dobre strane:

- Dva drip tipa u pakovanju
- Grejaci i vata u pakovanju
- Bubble tank u pakovanju
- Odlicna aroma
- Vazduh ide odozgo pa je nemoguce da procuri
- Kvalitet izrade odlican
- Komora je vrlo mala
- Boja je dobra
- Lak za postavljanje grejaca

Kod:
https://www.sourcemore.com/wotofo-serpent-elevate-rta-gunmetal.html
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 07:32 sati.