Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 29-05-2019, 12:17   #271
Novak
Iskusan član

Novak's avatar

Registrovan: Jun 2014
E-cig: Cloupor mini 30w,VTC Mini 75w,Kayfuns,CloudOne
Pohvala: 407
Pohvaljen: 125
Nivo reputacije: 43
Novak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: VAPOREVER arome

Probaj pored Luckyja, Tribecu I Fortune Strike.
Njih tri pored Parliamenta uvek imam na zalihama

Poslato sa MYA-L41 uz pomoć Tapatoka

Novak nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-05-2019, 12:58   #272
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 235
Pohvaljen: 370
Nivo reputacije: 80
Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi

Dobar je Bastard,đasvi mi se kao i 6-7 drugih koje sam probao iz Vaporever priče.Takođe i Dunhill mi je ozbiljno dobra aroma pored Prime 15, Cohibe,Cigara,Tribece i Congressa.

AG no1
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-05-2019, 13:06   #273
Bratzza
Veteran

Bratzza's avatar

Registrovan: Dec 2017
Godine: 48
E-cig: KFL+V2 & EpicSMPL
Pohvala: 1,293
Pohvaljen: 718
Nivo reputacije: 130
Bratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvalu

a na sta Bastard lici?@MadAG
Bratzza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-05-2019, 13:15   #274
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi

Meni je prva i jedina u kojoj se opisuje badem-vanila,a da se badem oseti kako treba.Original ukus badema,pogotovu u prvih 20 dana zrenja.Sada posle skoro 2 meseca stajanja slabije se oseća,ali ima ga u pozadini jer se oseti vanila u prvi plan.

EDIT
French pipe mi je teška priča.Jedva sam izgurao 2 tanka.Možda sam previše dozirao na 2%.Ovo može komotno na 0,5%.
Zahvalili :
Staro 29-05-2019, 13:45   #275
Mejden
Senior

Mejden's avatar

Registrovan: Dec 2018
E-cig: armour pro
Pohvala: 190
Pohvaljen: 127
Nivo reputacije: 31
Mejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosi

French pipe 1.6-1.7%,inače meni omiljena kao i cigar.
@Mad AG kakav je Dunhill?
Mejden nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-05-2019, 14:11   #276
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

Možda zato što sam se zasitio ovih drugih aroma,ali Dunhill mi je trenutno omiljen.Uzeo da probam pre mesec dana i oduševio se.Standardno se oseća taj duvanski šmek i nešto blago slatkasto,kao dunja,mušmula ili kruška,taj neki fazon.

AG no1
Zahvalili :
Staro 29-05-2019, 14:27   #277
Mejden
Senior

Mejden's avatar

Mejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosi

Ja sam ga ionako rezervisao za subotu, stiže mi, a što se tiče french pipe, mislim meni super, probaj na 1,2-1,5% ali steping minimum mesec dana i više, i ja sam ga provalio, puknem jedan do dva tanka od 2ml,i odma menjam iako mi bude još uvek dobar, ali mora da se pazi da ti ne dosadi, ako se to desi, ja presečem sa nekim mentolom i sl. i može teraj dalje. E sad možda tebi jednostavno ne prija. I primetio sam da je trenutno Vaporever french pipe mnogo aromatičniji, bolji od JF french pipe.
Staro 29-05-2019, 15:03   #278
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 41
Pohvala: 1,847
Pohvaljen: 679
Nivo reputacije: 188
Milanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvalu

bilo bi super kad bi imale gotove da se kupe
isprobamo i posle sta ti se svidi ....

најбољи тим
то свако зна
Хрки,Тома и Ћела
Rock on neo rockers, rock on
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-05-2019, 16:39   #279
Novak
Iskusan član

Novak's avatar

Registrovan: Jun 2014
E-cig: Cloupor mini 30w,VTC Mini 75w,Kayfuns,CloudOne
Pohvala: 407
Pohvaljen: 125
Nivo reputacije: 43
Novak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosi

Veci je problem sto oni malo malo pa nemaju na stanju neke arome.Pa moram da se dopisujem sa njima.
Pa mi iz Beceja posalju za 1050 dinara Lucky koji kosta 690 I te stvari.

Poslato sa MYA-L41 uz pomoć Tapatoka

Novak nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 01-06-2019, 19:43   #280
hekata
Senior

Registrovan: May 2018
Godine: 49
E-cig: smooke bloom+Justfog P16A
Pohvala: 484
Pohvaljen: 294
Nivo reputacije: 50
hekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosi

Pusacku karijeru sam zavrsila sa peogodisnjim motanjem drum duvana. Neki od vas su napisali da ih fortune strike podseca na taj duvan, tako da sam ga porucila. Juce mi je stiglo, ali sam u nedoumici oko doziranja. Neki od vas kazu 4%, neki 1,5%....Tako da ne znam sta bi bila prava doza. Znam da je sve relativno, od osobe do osobe, ali razmisljam, obzirom da je aroma na neki nacin slicna parliamentu (i meni juce stigla sa nalepnicom congres) da ga doziram na 2.2%. Mozda mi je veca nedoumica oko stepinga, da li i za njega vazi 6+ nedelja ili ide kao za klasicne duvanske 30+ dana?
hekata nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-06-2019, 20:27   #281
Mejden
Senior

Mejden's avatar

@hekata
Ja sam f. strike na 1.5% i posle mesec dana stepinga, odličan, možeš i na 2% pa da razblažuješ, i ja sam duuugo motao drum, možda imaju sličnosti samo na miris, ono kad otvoriš kesicu pa te podseća miris na suvu šljivu, meni lično nije loša aroma, u svakodnevnom mi je korišćenju, a congres ja na 2% i isto steping mesec i više, i na 2.2% nije mnogo. Ja danas pazario Dunhill, super mi miriše ono kad otvorim bočicu, prava alkoholna njega sam danas smixao stotku na 2%.
Zahvalili :
Staro 04-06-2019, 11:30   #282
Cookie
Senior

Registrovan: Jun 2018
E-cig: Expromizer v4
Pohvala: 358
Nivo reputacije: 74
Cookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosi

Koliko dugo čekate Tribeca da sazri? Standardno mesec dana? Ja pre 10 dana smućkao 2%, pa me vuče da probam....
Cookie je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-06-2019, 11:46   #283
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

Registrovan: Mar 2018
E-cig: chinese middle class
Pohvala: 1,181
Pohvaljen: 897
Nivo reputacije: 205
Dj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvalu

Pola godine.

Probaj, može to odmah da se koristi

Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-06-2019, 11:47   #284
Mejden
Senior

Mejden's avatar

Tolko, ali probaj kakve veze ima čisto malo, ja uvek tako probam, nemogu da izdržim, evo pre neki dan smućkao Dunhill i morao sam juče da probam, aroma razbija, mogu samo da zamislim kakva će da bude kroz mesec dana.
Staro 04-06-2019, 13:42   #285
nirvana
Senior

nirvana's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 120
Pohvaljen: 482
Nivo reputacije: 106
nirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosi

Koliko sam ja primetio, sve vaporever arome, tj, tecnosti, mogu komotno vec posle 10 dana da se koriste. Naravno, kao i sve tecnosti, sto duze odstoje, to su bolje. Licno sve njihove tecnosti koje rotiram su mi preko mesec, mozda i dva stare. Ono sto se stalno koristi, nema sta da se razmislja, cim padnem na 50ml neke tecnosti, u novu flasu bazu i celu flasicu arome ubacim i taman odstoji mesec dana dok izduvam tu sto je bila na 50ml, ako i nestane tu je neka druga dok ovo zri i tako u krug.
nirvana nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 14:37 sati.