Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 12-04-2019, 06:55   #256
Mejden
Senior

Mejden's avatar

Registrovan: Dec 2018
E-cig: armour pro
Pohvala: 190
Pohvaljen: 127
Nivo reputacije: 31
Mejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: VAPOREVER arome

Ja sam se zeznuo, dodao sam dva "h", a ustvari u originalu naziv arome je samo Soho. Tako piše na bočici, i da piše 3-10%doziranje,e sad ja sam u startu stavio 2% i posle deset dana mi je bilo malo slabo, i dodao odmah još jedan procenat arome, znači 3%,i po mirisu bi reko da je to prava merka. Al neka nek stoji još neko vreme pa će probamo.
Mejden nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-04-2019, 15:43   #257
Novak
Iskusan član

Novak's avatar

Registrovan: Jun 2014
E-cig: Cloupor mini 30w,VTC Mini 75w,Kayfuns,CloudOne
Pohvala: 407
Pohvaljen: 125
Nivo reputacije: 43
Novak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosi

Ja ga pravim na 3% I sasvim dovoljno.

Poslato sa MYA-L41 uz pomoć Tapatoka

Novak nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-04-2019, 15:47   #258
Danone
Veteran

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 581
Pohvaljen: 584
Nivo reputacije: 134
Danone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvalu

Jesi probao FA SOHO? Jeli to ta aroma?

Sent from my XT1650 using Tapatalk
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-04-2019, 15:47   #259
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

Registrovan: Mar 2018
E-cig: chinese middle class
Pohvala: 1,181
Pohvaljen: 897
Nivo reputacije: 205
Dj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvalu

Da li ima ukus kao pravi FlavourArt SoHo ili možda Inawera TDM Dromedary?

Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-04-2019, 15:49   #260
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 43
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 11,562
Pohvaljen: 16,538
Nivo reputacije: 2688
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Post 118 pa na dalje...

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-04-2019, 15:51   #261
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

E-cig: chinese middle class
Pohvala: 1,181
Pohvaljen: 897
Nivo reputacije: 205
Dj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od Dj_ Vidi poruku
Ako je (FA) SoHo styled, onda 8 - 10%

http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?p=447797

To sam i ja prvo mislio, ali čovek rekao da nije taj.

Video sam Vaporever SoHo (FA) i Sohho do sada.
Međutim
Citat:
u originalu naziv arome je samo Soho

Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-04-2019, 15:55   #262
Mejden
Senior

Mejden's avatar

Registrovan: Dec 2018
E-cig: armour pro
Pohvala: 190
Pohvaljen: 127
Nivo reputacije: 31
Mejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosi

Pa 3% je ok, ima jačinu, al nisam probo ranije, a ni sa etiketom soho(fa), mislim da kad bi ovaj soho dozirao na 8-10% nebi moglo da se pari, i podseća me, ima neku notu koja vuče na real cig od jf.

---------- Post dodan 12-04-2019 u 17:25 ----------

Evo ga,to je taj Soho

Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока

Imperare sibi maximum imperium est
Mejden nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-05-2019, 21:00   #263
kVu
Aktivan član

Pohvala: 20
Pohvaljen: 24
Nivo reputacije: 10
kVu je na dobrom putukVu je na dobrom putukVu je na dobrom putu

Fortune Strike (50/50, 3% aroma, 7nic) - Meni je ovo bio all day vape vec 4+ meseci tako da to dovoljno govori Morao sam malo da odmorim od tribece. Opisao bih ga kao neki duvan, parliament fazon, mozda malo tamniji duvan i sladji sa suvom sljivom. Bitno: NE LICI na drum, iako je miris arome isti drum. Preporuka za one kojima se recimo ne svidja parliament, a hoce da odmore od ry4 varijanti. Nije previse slatka, mislim da je taman kako treba, jer mi sa njom grejac na d19 traje i do mesec dana.

Soho (50/50, 5% aroma, 7nic) - "Proradila" mi je aroma tek sa kf lite 2019 i bas sam zadovoljan. Ne znam kako bih ga opisao sem - tamni duvan Javicu kad prodje neko vreme.
kVu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-05-2019, 22:50   #264
iwwwan
Senior

iwwwan's avatar

Registrovan: Nov 2013
Godine: 46
Pohvala: 232
Pohvaljen: 301
Nivo reputacije: 85
iwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosi

Kf lite 2019 naglasava duvan u aromi, ostale note se osecaju ali u manjoj meri, Dromedary, recimo, najbolji je na ovoj kaji.

iwwwan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-05-2019, 20:26   #265
nirvana
Senior

nirvana's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 120
Pohvaljen: 482
Nivo reputacije: 106
nirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosi

Bio danas do prodavnice da malo obnovim zalihe i trazio Parliament dobio neki Congress.
Rece mi prodavacica da je to Parliament. Na prvoj strani, naziv Congres a pozadi na deklaraciji pise Parliament. Jesam li ja u toku pa su promenili ime ili je ovo druga aroma.

nirvana nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-05-2019, 20:34   #266
Danone
Veteran

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 581
Pohvaljen: 584
Nivo reputacije: 134
Danone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvalu

Haha..Šta je sledeće? Duma?

Sent from my XT1650 using Tapatalk
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-05-2019, 20:38   #267
rankosuns
Veteran

rankosuns's avatar

Registrovan: Apr 2018
Pohvala: 477
Pohvaljen: 606
Nivo reputacije: 119
rankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalu

па амерички конгрес је парламент или скупштина

претече ме Danone

kad vidiš kaju ti je kupi
rankosuns nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-05-2019, 20:56   #268
drako
Veteran

drako's avatar

Registrovan: Apr 2015
Pohvala: 855
Pohvaljen: 1,161
Nivo reputacije: 209
drako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputaciju

U Hrvatskoj se cini mi se, zove sabor (kts verzija parlamenta)
drako je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 29-05-2019, 09:42   #269
NewGreatVision
Product Support

NewGreatVision's avatar

Registrovan: Jul 2012
Pohvala: 102
Pohvaljen: 371
Nivo reputacije: 98
NewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od nirvana Vidi poruku
Bio danas do prodavnice da malo obnovim zalihe i trazio Parliament dobio neki Congress.
Rece mi prodavacica da je to Parliament. Na prvoj strani, naziv Congres a pozadi na deklaraciji pise Parliament. Jesam li ja u toku pa su promenili ime ili je ovo druga aroma.

Poštovani,

u pitanju je ista aroma, verovatno su omašili naziv u žurbi

E-Feel
NewGreatVision nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 29-05-2019, 10:43   #270
nirvana
Senior

nirvana's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 120
Pohvaljen: 482
Nivo reputacije: 106
nirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosi

Sto se mene tice, moze se zvati i beli dvor, bitno da je to, to i da je ima.

Lucky Bastard
Tecnost pravljena na 3%, tako mi neki preporucili a i isao sam na to da je bolje razblaziti nego dodavati ukoliko treba. Za moj ukus ovo moze komotno na 2-2.5%, govorim za sebe.
Probao je nezrelu, vanila na sve strane. Nakon, da kazemo punog sazrevanja od mesec dana, stvar se promenila.
Vanila dominira ali se jasno oseti ona duvanska nota. Tecnost je blago slatka, pri tome mislim daleko od one slatkoce vanila custarda, negde na granici. Da je sladja, unistila bi onaj duvanski deo, tako da je taman koliko treba.
Vanila ovde dodje kao dominantna, a duvanski deo nije ono nesto daleko u pozadini, vec se jasno oseca. Hocu reci vanila je blago slatka a duvanski deo daje malo onu gorcinu tako da je lepo ukomponovano.
Ne znam jesam li lepo objasnio ali pokusao sam da sto bolje opisem.

Pored onih teskih duvanskih tecnosti ovo treba imati za odmor. U pocetku mi je delovala, sta znam, nekako sareno nakon pola dana parenja samo nje, ali sam joj dao sansu, i sada komotno moze ceo dan. Mozda je stvar privikavanja, ali zaista mi je extra za opustanje dok sam u negde napolju ili u autu.
Sa moje strane preporuka jer zaista treba imati i slatke duvane pored piksli koje imate. Za opustanje uz kaficu, odlicna.
Svakako, preporuka.
nirvana nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 14:37 sati.