Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 08-04-2019, 06:13   #241
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 48
E-cig: vt75 nano+kaja prime
Pohvala: 593
Pohvaljen: 3,251
Nivo reputacije: 600
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju
Uobičajeno Re: VAPOREVER arome

@V84
Definiši šta podrazumevaš pod "jak dtl mix".
Ja parim DTL mixeve od 1 i 1.5%.
Konkretno njihov Strawberry Milkshake je mixan na 2.5%.
Steeping time, što duže to bolje, min 21 dan.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-04-2019, 18:55   #242
Mejden
Senior

Mejden's avatar

Registrovan: Dec 2018
E-cig: armour pro
Pohvala: 190
Pohvaljen: 127
Nivo reputacije: 31
Mejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosi

Probao skoro Vaporever, french pipe na 1.5% i cigar na 2%,i ljudi mogu vam reći da su ozbiljno dobre arome(subjektivni osećaj).! Tako slične a tako različite.
Mejden nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-04-2019, 19:24   #243
Danone
Veteran

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 581
Pohvaljen: 584
Nivo reputacije: 134
Danone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvalu

Moze neki kratak opis? podsećaju li na neke?

Sent from my XT1650 using Tapatalk
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-04-2019, 19:33   #244
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 235
Pohvaljen: 370
Nivo reputacije: 80
Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi

Nekoliko duvana koje sam probao iz njihove kuće su mi u stalnoj upotrebi.Cigar takođe,čokoladna nota se lepo oseti,ne previše,odlično izbalansirana.Cohibu trenutno konzumiram i više sam nego zadovoljan.Koja je fora French Pipe,ima li nečeg slatkastog,sledeća mi je na spisku za probu?

AG no1
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-04-2019, 19:35   #245
Mejden
Senior

Mejden's avatar

Mejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosi

@Danone_, brate, kod french pipe je neka, neznam čokolada i još svašta, a kod cigar ossćam fu čokoladu ali arome su alkoholne, i to osećam, i to mi se svidja, mnogo, znači dobre arome i malo koncentracije za praviti, i meni stvarno extra, zato reče tako iste a tako različite.
Staro 11-04-2019, 19:38   #246
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,323
Pohvaljen: 1,625
Nivo reputacije: 305
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

Cigar je ako se dobro secam isto sto i Phillip Morris sa JF. Na prvu ok aroma ali meni veoma brzo dosadila.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

I need a beer
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-04-2019, 19:57   #247
Mejden
Senior

Mejden's avatar

@dgp_,nije, mislim ja sam pario phm jf, ali mislim da sam i o njemu negde pisao, meni miriše na neki parfem, neznam, tako mi jw rečeno da je to phm jf, e sad sve te arome mi stižu za cirka dva meseca direk iz AUS, pa će da vidimo, ali nema šanse da ima ikakve veze phillip moris sa cigar Vaporever, to je tako samo trenutno dok mi ne stigne direktno, sa svim drugim aromama sa JF,.!
Staro 11-04-2019, 23:16   #248
Reyhan
Iskusan član

Reyhan's avatar

Registrovan: Sep 2017
Pohvala: 1
Pohvaljen: 87
Nivo reputacije: 22
Reyhan je poznat svimaReyhan je poznat svimaReyhan je poznat svimaReyhan je poznat svimaReyhan je poznat svimaReyhan je poznat svimaReyhan je poznat svima

Probao cigar, cohibu i french pipe meni to sve isto, osećam neki isti rum u sve tri, kao one bombonjere sa rumom

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
Reyhan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-04-2019, 23:21   #249
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,323
Pohvaljen: 1,625
Nivo reputacije: 305
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

Kakav parfem? Cokolada ili kakao i duvan je bar bio pre nekoliko meseci kada sam porucivao.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

I need a beer
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-04-2019, 23:37   #250
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 235
Pohvaljen: 370
Nivo reputacije: 80
Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi

@Reyhan,za Cohibu se apsolutno slažem,blagi i meni prijatan ukus ruma,ali Cigar mislim da grešiš,ili možda ja grešim.Slatkasta nota čokolade,isto tako blaža verzija,ali nisam ni na sekund pomislio da je sličan ukus.Cohiba mi je u Dvarw-u,a Cigar u Cthulhu 1928 MTL RDA.Koliko si ih dozirao,moje su obe na 2%.

AG no1
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-04-2019, 05:03   #251
Reyhan
Iskusan član

Reyhan's avatar

Registrovan: Sep 2017
Pohvala: 1
Pohvaljen: 87
Nivo reputacije: 22
Reyhan je poznat svimaReyhan je poznat svimaReyhan je poznat svimaReyhan je poznat svimaReyhan je poznat svimaReyhan je poznat svimaReyhan je poznat svima

Ja ih dozirao na 2,5 %

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
Reyhan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-04-2019, 05:05   #252
Mejden
Senior

Mejden's avatar

Na kolko bi trebalo da se dozira Sohho i kolki steping za njega važi?
Staro 12-04-2019, 06:12   #253
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

Registrovan: Mar 2018
E-cig: chinese middle class
Pohvala: 1,181
Pohvaljen: 897
Nivo reputacije: 205
Dj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvalu

Ako je (FA) SoHo styled, onda 8 - 10%

http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?p=447797

Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-04-2019, 06:38   #254
Mejden
Senior

Mejden's avatar

@Dj_ ne Vaporever Sohho je u pitanju, ranije čini mi se da je bilo na Vaporever aromi Sohho(fa), mislim da je tako pisalo na etiketi, ali na ovoj mojoj etiketi sad piše samo sohho bez fa, pa reko da vidim jel mixao neko sa tom novom etiketom. Ali mislim da ova nova netreba u tolikom procentu da se mixa, mislim da je ova nova koncentrovanija.
Staro 12-04-2019, 06:39   #255
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

Registrovan: Mar 2018
E-cig: chinese middle class
Pohvala: 1,181
Pohvaljen: 897
Nivo reputacije: 205
Dj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvalu

Onda to nije taj Vaporever SoHo (FA)

http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?p=446618

Ps: SoHo (FA) vs. Sohho
Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 14:37 sati.