Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 30-01-2019, 16:00   #16
mmladen
Iskusan član

Registrovan: Jan 2018
Pohvala: 43
Pohvaljen: 199
Nivo reputacije: 36
mmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Dvarw 16

Narucio Auru...kao kit...nemaju samo bateriju a da je sa 510 vec je eGo konektor
mmladen nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-01-2019, 16:52   #17
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,323
Pohvaljen: 1,625
Nivo reputacije: 305
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

Ima ovde samo baterija
Kod:
https://www.ebay.com/itm/VapeOnly-Aura-Mini-Battery-1450mAh-D-16mm-H-85mm/273500357695?hash=item3fade4443f:m:muoRyxkCLMgX6UA-lckqBxA&var=572893109874
Ali ja negde procitah da to nije 16mm vec skoro 17...

BTW a ima i u e-feelu samo baterija.

I need a beer
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-01-2019, 17:59   #18
mmladen
Iskusan član

mmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosi

kupljeno vec....a sa shippingom izadje na onoliko koliko sam platio ceo kit na ali-u...

a na ebay pise...it comes with eGo thread

e-feel, srebrna i skupa
Staro 03-02-2019, 15:07   #19
mmladen
Iskusan član

Da se vratim na sam tank nakon "duzeg" koriscenja.

Danas bilo vreme da se menja pamuk pa rekoh ajde da probam. Vratio sam insert sa manje vazduha (sa dve najmanje rupe) i ubacio vandy vape superfine kanthal mtl fused clapton 32x2+38. Build od 5 namotaja na 2mm (izaslo 1,1om) i sipao 30mg nic salt.

Po prvi put sam dobio da mi nic salt odgovara (isti je nic salt koji i Bet koristi...od mene ga je nabavio). I da je aroma dobra i da mi ne smeta.

Do sad sam nic salt probao u regularnim rta mtl tankovima (probao u dvarw-u i biatch rdta pa mi se nije svidelo pa nisam u ostalim), u nautilus-u, wismec amor ns-u i svuda sam imao problem da me je vape iritirao i terao da kijam. U aio ego eco nikakav udar u grlu nisam imao a sama tecnost je ubijala grejac koji je morao da se menja na manje od 10ml. U pod-u, rofvape peas nic salt je radio korektno ali tu nedostaje arome. U vandy vape simple ex squonk-u je do sad bilo najbolje ali nije ni blizu kako je na dvarw-u 16.

Tako da je ovo pravo otkrovljenje za mene i moracu jos nic salt da nabavim....(gde sve prodadoh Betu ).
Staro 03-02-2019, 15:47   #20
Bet
Video recenzent

Bet's avatar

Registrovan: Aug 2012
Godine: 32
Pohvala: 134
Pohvaljen: 8,707
Nivo reputacije: 1187
Bet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputaciju

Ne kukaj, samo sam ti trećinu uzeo! Čak i malo manje od trećine!

https://www.youtube.com/user/edoqrca
Bet nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-02-2019, 18:05   #21
mmladen
Iskusan član

300ml od pola litre....

Ali nisam znao da moze da valja pa sam gledao da ga se resim...sad mi zao....

Narucicu pa cu ga ponovo imati krajem marta....
Staro 03-02-2019, 21:17   #22
Bet
Video recenzent

Bet's avatar

Registrovan: Aug 2012
Godine: 32
Pohvala: 134
Pohvaljen: 8,707
Nivo reputacije: 1187
Bet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputaciju

Hmmm, zar nije bilo litar?
I računaj me barem za jos 200.

https://www.youtube.com/user/edoqrca
Bet nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-02-2019, 09:17   #23
mmladen
Iskusan član

Stigla aura mini...ali nije 16mm vec 16,8 pa postoji mali problem koji me jako nervira

mada sam aura mini kit (kad se stavi njegov tank) i nije sam po sebi mnogo los (verovatno bi mi pre godinu i vise bio vau)....
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 07:59 sati.